Loomade toetuseks

19. veebruaril kutsusid Tallinna Loomaaia direktor ja kommunikatsioonijuht Tabasalu kooli õpilased loomaaeda vastuvõtule. Loomaaed soovis tänada kogu koolipere tehtud annetuse eest.

Austraalia põlengutes kannatada saanud loomade toetuseks koguti 400 eurot ja see sümboolne rahakviitung anti üle loomaaia direktorile. Rahasumma kanti üle veebruari alguses. Loomaaia direktor Tiit Maran rääkis elust nii Tallinna loomaaias kui ka kaugel Austraalias juhtunust. Õpilased said esitada küsimusi ja said oma küsimustele toredad vastused.

Loomaaias käisid 7.b klassi õpilased Lisette Maria Lassel, Siim Kängsepp, Mihkel Tingas, Sven Laht, Marko Maripuu, Mattias Paul Nellis ja Gert Martin Savitsch ning juhendaja Krista Savitsch.

5.06.20

Cultural heritage