Kutse COVID-19 vaktsineerimisele vanuserühmale 12+

Vähendamaks koroonaviiruse levikut kooliõpilaste hulgas toimub 17. augustil kell 10.00-14.00 aadressil Teenuste 2 (valla haridus- ja kultuuriosakonna ruumides) järjekordne vaktsineerimispäev, mis on sel korral suunatud eelkõige 12–17-aastastele noortele, kuid oodatud on ka kõik teised.

Vaktsineeritakse Pfizer/BioNTech (COMIRNATY) vaktsiiniga. Vaktsineerima on oodatud kõik, kes on vähemalt 12-aastased. Alla 18-aastastele saavad aegu broneerida lapsevanemad.
Vaktsineerimisele saab aja broneerida üleriigilises digiregistratuuris:
www.digilugu.ee/login?redirectTo=DR_PORTAL

Palume jälgida, et vaktsineerimiskohaks oleks märgitud Tabasalu.

Vaktsineerimine on vabatahtlik. Broneeri aeg alles siis, kui oled kindlalt otsustanud, et soovid
vaktsineerimist. Kaasa palume võtta isikut tõendava dokumendi (ID-kaart või pass). Alla 18-aasta vanused õpilased peavad tulema koos vanemaga.

COVID-19 haiguse vastane vaktsineerimine annab kaitse raske haigestumise eest. Mida rohkem on meie hulgas vaktsineerituid, seda kiiremini saame viirusest jagu ning saame naasta tavapärasesse elurütmi.

Vaktsineerimise üldinfot vaata: www.vaktsineeri.ee
Küsimuste korral palume võtta ühendust Harku valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga tööpäevadel
kell 09.00-16.00 telefonidel 600 3867, 600 3869.
Vaktsineerimine toimub Harku valla sotsiaal- ja tervishoiuosakonna ning Eldred OÜ koostöös.

10.03.21

VASTUVÕTT KOOLI