Korraldusmeetmed seoses koroonajuhtumiga koolis

Alates homsest, 4. novembrist, jäävad distantsõppele põhikooli 5.-9. klassid ja gümnaasium  seoses Terviseameti poolt kinnitatud õpilase koroonajuhtumiga Tabasalu õppehoones. Seoses lähikontaktsete puudumisega jätkub õppetöö algõpetuses (1.- 4. klassid),  Meriküla õppehoones ja kõikides kooli väikeklassides tavapäraselt.

Distantsõpe kestab vähemalt kaks nädalat - 4.11-18.11 (k.a).

Söömine distantsõppe ajal. Toidupaki saamise soovi korral palume vanematel registreerida SIIN hiljemalt 5.11 kell 24.00. Pakile saab järele tulla lapsevanem. Kahe nädala toidupaki saab kätte koolimaja tagant sööklapoolsest uksest 12.11 kell 15.00-17.00.

NB! OLULINE! Täna, 3. novembril palume põhikooli  ja gümnaasiumi õpilastel koolist kaasa võtta kõik õppetööks vajalikud vahendid (klassidest õpikud, vihikud, töövihikud ja garderoobist riided ja jalanõud).

Palume jälgida kooli kodulehte, jagame jooksvalt infot seal!

NB! Kõikide koroonapositiivse õpilase lähikontaktsetega on Terviseamet ühendust võtnud ja neile kehtib vähemalt 14-päevane eneseisolatsioon, mis ajal tuleb olla kodus. Kui vajate ome pere kohta lisainfot, palun pöörduge Terviseametisse.

5.06.20

Cultural heritage