Õppekorraldus koolis märtsis 2021

Piiramaks viiruse kiiret edasist levikut, otsustas EV valitsus saata Eesti koolid osaliselt distantsõppele terveks märtsikuuks (1.03-31.03.2021).

Kooli jäävad õppima 1.- 4. klassid ja kõik väikeklassid.

Eeltoodust lähtuvalt toimub Tabasalu Ühisgümnaasiumis, sh Meriküla õppehoones, vahemikus 1.03.2021 - 31.03.2021 juhendatud distantsõpe kõikidele õpilastele, v.a. algklassid ja kõik väikeklassid.

• VK1 - VK5 klassidele toimub õppetöö Tabasalu õppehoones ja VK7, VK8 klassidele õppetöö toimub Meriküla õppehoones.

• Õppekavapõhine õppetöö jätkub distantsõppe raames tunniplaani alusel juhendatud õppena.

• 9e, VK4 ja VK5 klassidel muutub tunniplaan. Uus tunniplaan on kodulehel üleval.

• Kui distantsõpet takistab digivahendite puudumine, võib õpilane koolile esitada taotluse e-posti aadressil itmeeskond@tyg.edu.ee.

• Õpilased saavad oma asjadele vajadusel järele tulla järgnevatel aegadel:

• Tabasalu õppehoonesse 1.-3.03 kell 8.00-15.00

• Meriküla õppehoonesse 1.-3.03 kell 8.00-15.45.

• Õpilaste (5.-12.kl) individuaalsed konsultatsioonid toimuvad nii kokkuleppel õpetajaga e-keskkondades kui ka kontaktis, kus aineõpetaja võib kutsuda õpilasi (5.-12.kl) konsultatsiooni kooli. Kõik kooli tulevad õpilased peavad kandma maski ja desinfitseerima käed. Õpilased viibivad ainult konsultatsiooniklassis ja seejärel lahkuvad koolist. Koolis kogunemist ei toimu.

• Kooli poolt on tagatud tugiteenuste kättesaadavus õpilastele. Õpilaste nõustamine toimub meili, telefoni või vajadusel ja kokkuleppel LIVE`i vahendusel.

• Toidupakid. Õpilastele (v.a. 1.-4.kl ja VK) jagatakse kahe nädala toidupakid ettetellimise alusel. Registreerida saab kuni 3.03.2021.

• 8.-12. klassid - registreerige SIIN. Toidupaki saab kätte Tabasalu Ühisgümnaasiumi taga asuva söökla uksest 9. märtsil 2021 kell 14-18. Muul ajal pakke ei väljastata. Õigel ajal väljavõtmata pakid jaotatakse teistele soovijatele

• 5.-7. klassid - registreerige SIIN. Toidupaki saab kätte Tabasalu Ühisgümnaasiumi taga asuva söökla uksest 11. märtsil 2021 kell 14-18. Muul ajal pakke ei väljastata. Õigel ajal väljavõtmata pakid jaotatakse teistele soovijatele.

Lisainfo telefonil 55 56 0526 või meiliga lea.kraavi@tyg.edu.ee. Järgmise kahe nädala toidupakkide registreerimise ja jaotamise info antakse täiendavalt, palun jälgida informatsiooni eKoolis.

10.03.21

VASTUVÕTT KOOLI