Creatlon 2020

Tabasalu kooli noored on aastaid väga edukalt osalenud vabariiklikul majandus- ja ettevõtlusvõistlusel Creatlon. Sel kooliaastal osaleb antud võistlusel 3 võistkonda: 7.b klassi võistkond Hatifnatid, 7.c klassi võistkond Kivikrõbinad ja 9.b klassi võistkond Maakad.

Võistlus koosneb kolmest etapist ja iga etapi eest saavad õpilased punkte üldarvestusse. I etapp oli oktoobris toimunud veebiviktoriin majandusest. II etapp oli meeskonnamäng, mille raames pidid võistkonnad koostama video enda ökoloogilise jalajälje kohta, saatma e-kirja tuntud ettevõtjale ja koostama kokkuvõtte ettevõtlusvaldkonna kohta meie maakonnas.

Kuna ülesanded nõudsid tõsist suhtumist, pühendumist ja olid ajamahukad, siis osales meeskonnamängus üle Eesti kokku vaid 21 kolmeliikmelist võistkonda.

Rõõmustav on teada anda, et Creatloni meeskonnamängus saavutas meie kooli 7.b klassi noormeeste võistkond Hatifnatid koosseisus Karl Richard Kalgan, Siim Kängsepp ja Gert Martin Savitsch 2.-3.koha 76 punktiga. Kaotades 1.koha kõigest 0,33 punktiga. Parima punktisumma saavutasid meie noormehed maakonna ettevõtlusvaldkonna kokkuvõtte ja ka e-kirja koostamise eest ühele tuntud ärimehele. Noormehed saatsid e-kirja Arno Kütile, kes on AS Cleveroni asutaja ja juht ning on oma äritegevusega noortele suureks eeskujuks.
9.b klassi võistkond Maakad saavutas 11.koha ja 7.c klassi võistkond 15.koha.

Ees on veel kolmas etapp, mille raames peavad noored valmis saama ettevõtlus- ja rahateemalise lauamänguga. Häid ideid ja jaksu viimaseks etapiks!
Palju õnne!
Õpilasi juhendab õpetaja Krista Savitsch.

Fotol: 7b klassi võistkond Hatifnatid.

5.09.19

Cultural heritage