Tunnustus ajaloo-alaste uurimustööde võistluselt

5. mail toimus Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumis 18. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatava õpilaste ajaloo-alaste uurimistööde võistluse "Eesti iseseisvumise eeldused" lõppkonverents, kuhu olid osalema palutud ka meie kooli 8.d klassi õpilane Robert Kris Laur koos juhendaja Sigrid Laanemetsaga.

Uurimistööde võistlusele saadetud töid hinnati kolmes voorus. Robert Kris Laur pääses oma  uurimistööga "Estonia Klaverivabriku ajalugu, klaverimudelid ja omadused" võistluse teise vooru ning sai põhikooliarvestuses raamatupreemia. Palju õnne ning inspiratsiooni edaspidisteks uurimusteks!

Fotol: Robert Kris auhinda vastu võtmas.

TÜGst osalesid võistlusel ka Anne Mari Saks ja Piret Pirma 8.b klassist uurimistööga "Noorsooteatri lastelavastused 1970.-1990.aastatel" (juhendajaks samuti Sigrid Laanemets). Nemad said võistlusel osalemise eest tänukirjad.

18. korda toimunud uurimistööde võistluse patrooniks on  Eesti Vabariigi President. Kõik auhinnatud uurimis- ja loovtööde autorid ning juhendajad said kingitused ning Eesti Vabariigi Presidendi Kersti Kaljulaidi kirjaliku tänukirja.

Tulemused ja EV Presidendi tervituskõne

VIDEO: Direktori ja HK esimehe 2016/2017 õppeaastat kokkuvõtvad sõnavõtud lastevanemate üldkoosolekul