Tabasalu Ühisgümnaasiumi tublid sportlased!

30. novembri toimus kaks TV 10 Harjumaa võistlust, kus meie parimad nooremate tüdrukute vanuseklassis olid Grete Rüütli - 60m II koht ja 60m tõkkejooksu 4.koht ja nooremate poiste vanuseklassis oli edukaim Paul Oskar Tomberg, kes saavutas 60m jooksus III koha.

Vanematest tüdrukutest oli edukaim Elit Marlene Agu - 60m 17.koht 110 osaleja seas ja kaugushüppes 15.koht 100 osalejaga.

Vanematest poistest oli edukaim Karl Oliver Sau 13. koht (79 osalejat). Kaugushüppes oli vanematest poistest parim Remo Nakström 21.koht (86 osalejat).

Õpilastega olid kaasas Merilin Valter ja Lea Ilves.

1.detsembril toimus Keilas Harjumaa koolidevaheline teateujumine. Meie kooli 8.-9. klassi noormehed ja neiud saavutasid mõlemad tubli III koha.

Poiste võistkonda kuulusid Ranel Rannik, Stefan Seedman, Patric Kokk ja Indrek Ilves.

Neidude võistkonnas ujusid Grete Anette Treiman, Jana Tugo, Matilda Padari ja Kristin Mäemurd.

Meie kooli teised võistkonnad ujusid väga tublilt, kuid paraku pjedestaalikohtadele ei jõudnud. Õpilasi saatis õpetaja Lea Ilves.

Täname kõiki tublisid osavõtjaid! Palju õnne võitjatele!

VIDEO: Direktori ja HK esimehe 2016/2017 õppeaastat kokkuvõtvad sõnavõtud lastevanemate üldkoosolekul