Tabasalu Ühisgümnaasiumi põhikoolinoored (7.-9.klass) osalevad majandusvõistlusel Creatlon.

Tabasalu Ühisgümnaasiumi põhikoolinoored (7.-9.klass) osalevad sel aastal taaskord majandusvõistlusel Creatlon. Loe lõpus, mis on Creatlon.

TEKSARIIETE KOGUMISE KAMPAANIA

Seoses Creatlon`i majandusvõistlusega on teisel etapil ette nähtud teksariiete kogumise võistlus.
KUTSUME KÕIKI KAASA LÖÖMA KAMPAANIAS "TEKSARIIDED MEILE"
Soovime üles kutsuda sellise kampaaniaga, kus oma vanad teksariided meile annetate. Meie tiim toimetab need Uuskasutuskeskusesse. Annetusega toetate meie tiimi väga palju. Teksariiete kogumise eest saab majandusvõistlusel Creatlon punkte. Mida rohkem punkte meil on, seda suurem on meie võiduvõimalus.
Samas on see ka mugav võimalus saada lahti oma vanadest teksadest/teksariietest ning lisaks aitate kaasa taaskasutusele ja meie planeedi paremale tulevikule.
Iga teksariie on oluline ja meile suureks abiks!

Millal ja kuhu tuua?

Palun tooge oma teksariided kogumiskastidesse, mis asuvad Tabasalu Ühisgümnaasiumi aatriumis ja algklasside majas.
Kooli on võimalik teksariideid tuua 12. novembrist kuni 30. novembrini.
Oleme väga tänulikud iga toetuse eest!

Creatlon on meeskondlik majandusvõistlus, mis on korraldatud JA Eesti ja EBS´i gümnaasiumi poolt. Creatlon koosneb kolmest etapist, need on:

1.Teadmised
See etapp koosneb veebipõhisest viktoriinist majandus- ja ettevõtlusaladel. Viktoriin toimus 4. oktoobril 2018. Peale viktoriini oli kõigil võimalus kokku panna oma meeskond ning osaleda kahes järgnevas etapis.
2. Ettevõtlusalane meeskonnatöö
Teine etapp kestab 31. oktoobrist kuni 4. detsembrini 2018. Seoses teise etapiga tuleb lahendada neli ülesannet, mis koosnevad mitmest osast.
3. Loovus
Selles etapis on vaja kasutada ülesande lahendamiseks loovust. Loovülesanne kuulutatakse välja peale teise etapi lõppu. Kolmanda etapi lahendamiseks on aega kuni 12. märtsini 2019.