Tabasalu kooli noored taas võidukad

Rakveres toimunud viimasel Uju ja jookse etapil osalesid meie koolist mitmed tublid noored, kes näitasid oma oskusi ujumises ja jooksmises.
D-vanuserühmas saavutas Nora Lehtme 10.koha,
C-vanuserühmas Gert Martin Savitsch 5.koha ning
A-vanuserühmas Kaspar Lepp 4.koha.
B-vanuserühmas jõudsid poodiumile Hanna-Liisa Värik 3.koht ja Grete Maria Savitsch 1.koht.

Tänu tublidele tulemustele Uju ja jookse seeriavõistlusel kvalifitseerus Grete Maria Eesti esindusvõistkonda ja võistleb juuni alguses Prantsusmaal Koolinoorte Maailmameistrivõistlustel triatlonis. Eestist läheb võistlustulle 6 sportlast, neist 4 Tartust, 1 Tallinnast ja 1 Tabasalust.

Meie kooli noored olid tublid ka Harjumaa meistrivõistlustel ujumises, kus Grete Maria Savitsch saavutas 100m vabalt ujumises ajaga 1:09.55 noorte klassis hõbemedali. Gert Martin Savitsch võistles endast 3 aastat vanematega ja saavutas 100m seliliujumises 5. koha.

Jätkuvat jaksu treeningutel ja tunnustus treener Lembit Pallasele!

Cultural heritage
in the context of