Laste ja noorte basseinitriatlon

16.septembril 2017 toimub Tabasalus laste ja noorte basseinitriatlon. Oodatud on kõikide Eesti koolide 1.-12.klassi õpilased. Arvestust peetakse nii individuaalselt kui ka koolide vahel. Sellel aastal on esmakordselt eraldi arvestus põhikoolidele ja gümnaasiumitele.

Üritust toetavad Harku Vallavalitsus, G4S, Warren Safety,  Veski Mati, Tabasalu Koolituskeskus, Rehbandia, Pitsastuudio, Mailis Design, MySnack, Prolexplast, Tarplan, Freesport jne. Tabasalu Ühisgümnaasium paneb välja ka oma võistkonna. Kahjuks on puudu veel paar 8.-9.klassi neiut, keda oodatakse kooli võistkonnas kaasa tegema. Täpsem info Eesti Triatloni Liidu kodulehel www.triatlon.ee või telefonil 56666154.

Alljärgnev info on noortele sportlastele ja nendele vanematele:

Registreerumine alljärgneval lingil: http://my3.raceresult.com/81054/registration?lang=en

Alljärgnev info häirete kohta liikluses on kohalikele elanikele:

Head Tabasalu elanikud ja külalised,

seoses laupäeval, 16. septembril  Tabasalu Spordikompleksi ümbruses toimuva laste triatlonivõistlusega palume võimaluse korral kella 11:30 - 13:30 vahel planeerida oma autosõidud nii, et need ei toimuks mööda Vahtra, Staadioni, Kooli ja/või Nooruse tänavat. Laste võistlemise ajal võib esineda liiklusseisakuid.

Väiksemad lapsed stardivad rattaetapile kell 11.30 ja sõidavad 2 ringi, suuremad lapsed kell 12.45 ja sõidavad 4 ringi.

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes, Krista Savitsch (võistluse peakorraldaja)