Kiiver pähe!

Tabasalu Ühisgümnaasium hoolib!
Sellel nädalal pöörame tähelepanu jalgrattakiivrite kandmise kohustusele ja vajalikkusele.
Kiivrit peavad kandma kuni 16.aastased jalgratturid. Soovitame ka tõukerattaga ja ruladega liiklejatel kanda kiivrit.
Täna hommikul tulid paljud jalgrattaga õpilased kooli kiivriga! Vaid 10 õpilasest jalgratturit ei kandnud kiivrit.

Lisaks kiivri kandmisele on oluline ka sõidutee koolini ohutult läbida.
Ületa sõidutee ülekäigurajal ratast käekõrval lükates jalakäijana. See on ohutum ning tiheda liikluse korral ka lihtsam viis üle tee minna, kuna juhil on kohustus anda teed reguleerimata ülekäigurajal sõiduteed ületavale jalakäijale. Ka jalakäijana teed ületades peatu enne sõiduteele astumist ning veendu, et tee ületamine on ohutu.

Täname algatuse eest algõpetuse õppetooli, koostöö ja abi eest kohalikku politseid ja kooli õpilasesindust.