Kannel kooli 2017

Käesolev aasta on laste ja noorte kultuuriaasta, mis väärtustab meie järelkasvu nii looja kui publikuna. Euroopa päev tõi rõõmsaid uudiseid. Võime uhkelt kinnitada - Klaver kooli aktsioon on saanud toreda jätku Kannel kooli projekti näol.

Nimelt võtsid täna 4.d klassi õpilased vastu 15 uut väikekannelt pillimeister Toivo Tähemaalt. Õpetaja Elin Otsa juhendamisel lauldi ja mängiti neil ka esimene lugu - juba eelnevalt õpitud, tuntud Curly Stringsi lugu "Kaugel külas".

Nüüd on meie koolis võimalik anda väikekannel, mille õppimist näeb ette riiklik õppekavagi, korraga kätte tervele klassitäiele õpilastele.

Väikekandlete koolijõudmist rahastati meie vana klaveri müügitulust, seetõttu saabki öelda, et tegu on jätkuprojektiga. Õpilased ja õpetajad on rõõmsad ja tänulikud.

Muusika ühendab keeled ja meeled.