Tabasalu basseinitriatlon!

Taaskord toimub Tabasalus 12.mail Eesti Koolispordi Liidu egiidi all Tabasalu basseinitriatlon koolinoortele. Nagu igal aastal, nii ka sel aastal läheb meie kool võistlustulle kuldse karika nimel. Sooviks on saada parimaks kooliks triatloni alal. Enamus aastatel oleme selle võidukarika endale koju jätnudki, vahel harva olnud ka hõbedased.

Meie kooli võistkonda on oodatud kõik 1.-9.klassi õpilased, nii poisid kui ka tüdrukud. Eriti ootame 4.-5.klassi tüdrukute ja poiste liitumist kooli võistkonnaga, sest see vanuserühm on veel täitsa katmata.
Kui soovijaid ja huvilisi oleks rohkem, siis saaksime isegi välja panna kaks võistkonda.

Individuaalseks võistluseks on oodatud kõik 1.-12.klassi õpilased. Individuaalne tulemus on aluseks kooli võistkondliku tulemuse jaoks.

TEEME ÄRA ühise eesmärgi nimel! Ootan sooviavaldusi hiljemalt 9.maini oma emailile krista.savitsch@tyg.edu.ee

Võistlusjuhend ja registreerumine aadressil:

Korraldustoimkonna nimel Krista Savitsch

Cultural heritage