Eesti meistrivõistlused saalihokis – U 15 vanusegrupp

Poolteist aastat tagasi meie koolijuhi Martin Ööveli juhendamisel huviringina tegevust alustanud ning käesoleval hooajal esmakordselt Eesti meistrivõistlustel osalev Tabasalu saalihoki klubi lõpetas 22.02.2019 oma esimese põhihooaja alagrupiturniiri B alagrupis. Hooaja jooksul ei pidanud meeskond oma alagrupis kordagi tunnistama teiste meeskondade paremust ning alagrupp võideti täiseduga.

Alagrupi faasis särasid individuaalselt mitmed Tabasalu õpilased: Daniil Petroff ja Erik Vassiljev. Ka meie puurilukk Anri Ilves oli alagrupiturniiril kõige kindlam kätepaar.

Järgmiseks suureks ja oluliseks väljakutseks saab olema kohtumine teise alagrupi parimatega play-offides, mille tulemusena selgitatakse välja U15 vanuseklassi Eesti meister.
Soovime oma poistele palju edu!

Cultural heritage
in the context of