TÜG ettevõtluspäev “Minu rikkus on minu kätes”

Tabasalu Ühisgümnaasium korraldab ettevõtluspäeva raames õpilasfirmade laada.

Laat toimub 1. veebruaril 2019 kell 10-14 kooli aatriumis.

Oma tooteid müüvad Tallinna ja Harjumaa koolide õpilasfirmad. Tabasalu Ühisgümnaasiumist osaleb 8 õpilasfirmat, kes on 7.-12. klassist ning müüvad väga erinevaid tooteid - täpilistest vihikutest aasiapäraste supisegudeni.

Noorematele õpilastele pakume tutvumiseks 5.-6.klasside mini-minifirmade parimaid näiteid, sest 4. aprillil on meie kooli ettevõtlusmeeskonnal organiseerida esmakordne vabariiklik mini-minifirmade laat.

Õpilasfirmad saavad kogemuse vahetult enne suurt Eesti õpilasfirmade laata, mis toimub 9. veebruaril Tallinnas korraga kahes kaubanduskeskuses – Kristiine keskuses ja Rocca al Mare keskuses. Laadast võtavad osa ka teiste JA Euroopa liikmesriikide õpilasfirmad.

Ostma, kooliga ning ettevõtlusega tutvuma ootame aga kõiki õpilasi ja õpetajaid, lapsevanemaid ning meie valla elanikke.

Müüjatele: valmis pandud on lauad (mõõdud 1x0,5m), palume pikendusjuhtme elektri saamiseks endal kaasa võtta, olla valmis oma tooteid ja õpilasfirmat tutvustama.

Registreerimine aadressil krista.savitsch@tyg.edu.ee hiljemalt 18. jaanuaril 2019. Kohtade arv piiratud.