Kooli õpilasesinduse presidendi Rasmus Kalepi soovid edaspidiseks.

Tere, koolipere!

Kooliaasta hakkab vaikselt lõpule jõudma ja ka õpilasesindus seab ennast järgnevaks õppeaastaks valmis. Oleme endale valinud uue presidendi ja asepresidendi. Presidendiks valiti 10. klassi õpilane Risto Pärn ja asepresidendi tööd jätkab Steven Ester 9. klassist. Uuel tiimil on nüüd natukene aega oma mõtteid koondada, et sügisel neid ellu viia.

Siinkohal lõpetan mina oma töö õpilasesinduse presidendina. Loodan, et suutsime sellel aastal oma meeskonnaga kogu koolile suuremal määral silma jääda ja abiks olla. Tunnen, et oleme andnud suurema panuse koolielusse kui kunagi varem. See aasta oli uuenduslik, täis väljakutseid ning aeg õpilasesinduse tagasi toomiseks meie kooli.

Tänan kõiki nii positiivse kui ka konstruktiivse kriitika eest, mis meid õiges suunas juhtis. Suurimad tänud ka minu meeskonnale, kelleta ei oleks ma suutnud õpilasesindust kaardile tuua. Loodan, et järgmisel aastal suudame koolis veelgi rohkem nähtaval olla ning kaasa lüüa koolielu korraldamisel.

Soovin kõigile ilusat viimast koolikuud ja mõnusat peagi saabuvat suve!

VIDEO: Direktori ja HK esimehe 2016/2017 õppeaastat kokkuvõtvad sõnavõtud lastevanemate üldkoosolekul