Jüriöö jooks

Eile toimus Tabasalu Ühisgümnaasiumi juures Jüriöö tähistamine.

Tõrvikute süütamise ajal sai näha rahvatantsu meie tütarlaste rühmalt „Säde" (juhendaja Astrid Väizene).

Seejärel läksid kõik kooli taga asuvale terviserajale tõrvikutega rongkäigule, mis lõppes staadionil, kus koolide jooksumeeskondade esindajad tõrvikutega mäe otsas väikese sümboolse tule süütasid.

Edasi järgnes Jüriöö jooks, kus osalesid koolide meeskonnad 1. – 7. klassideni.

Teatejooksud olid väga pingelised, pealtvaatajad ja koolikaaslased elasid kõik kaasa!

Parimad olid järgmised:

1.-2. klasside arvestuses:

I koht „Juntsud" Vääna-Jõesuu Kool

II koht „Kiired ja Väledad" Muraste Kool

III koht „Harkujärve noorimad" Harkujärve PK

3.-4. klasside arvestuses:

I koht  „Harkujärve keskmised" Harkujärve PK

II koht „Tapsi Sportlikud" Tabasalu ÜG

III koht „Tegijad" Vääna-Jõesuu Kool

5.-7. klasside arvestuses:

I koht „Harkujärve natuke vanemad" Harkujärve PK

II koht „5 A" Tabasalu ÜG

III koht „PUHH!" Tabasalu ÜG

Tabasalu Ühisgümnaasium tänab kooli kehalise kasvatuse õpetajaid, kes aitasid üritust organiseerida ja meeskonnad kokku panna: Lea Ilves, Dastin Song, Sulev Särekanno, Sten Kaldma ning Muraste kooli õpetajat Sigrid Tilka, Harkujärve kooli õpetajat Küllike Ustavit ja Vääna-Jõesuu kooli õpetajat Anne Anveldti.

Täname MTÜ Harjumaa Päästeseltsi,Tabasalu ja Muraste vabatahtlikke.

Suur tänu meeskondadele ja pealtvaatajatele ning kaasaelajatele lõbusa sportliku õhtu eest!

Kohtumiseni järgmisel aastal jälle!