Eesti parimate minifirmade võistlus Valgas!

JA Eesti programm "Minifirma" on mõeldud 7.-9.klassi õpilastele.

Sellel õppeaastal tegutseb Eesti koolides kokku üle 60 minifirma. Neist 30 avaldas soovi osaleda Valgas toimuval vabariiklikul võistlusel Eesti parim minifirma 2018. Pingelise ja üsna võrdse võistluse tulemusena pääses finaalvõistlusele 12 parimat minifirmat Valgast, Pärnust, Orust, Kadrinat, Tallinnast, Põlvast ja Tabasalust. 12 minifirma hulgas oli lausa 3 meie kooli firmat. 7a.klassi õpilaste minifirma Krõmpsik, koosseisus Kris Jette Piht, Keidy Pööra ja Anni Vellamäe. 7b. ja 7c klassi õpilaste minifirma Mõnus maitse, kooseisus Aksel Tingas ja Grete Maria Savitsch ning 7.d klassi õpilaste minifirma Siidipehmus, koosseisus Lauren Pullisaar, Helena Mardim, Andreana Ambros ja Paula-Luisa Hallap.

Parima minifirma valimisel oli 3 vooru - aruandevoor, stendivoor ja esitlusvoor. Pika päeva tulemusena kuulutati võitjaks Põlva kooli minifirma Kristallselge.

Tabasalu noored minifirmast Krõmpsik tõid koju Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu eripreemia, mis on väga oluline ja väärtuslik. Palju õnne!

Oma eripreemia pani välja ka Büroomaailm, mille pälvis Tallinna Reaalkooli tiim Reaalsed küpsetised.

Parimate minifirmade võistlus toimus neljandat korda. Tabasalu kooli minifirma J.B.A.A tõi võidukarika koju aastal 2015. Minifirma tootis huulepalsameid ja teisi kosmeetikatooteid. Tänaseks on need tublid noored jõudnud 11.klassi ja nüüd juba nii kogenud, et panustavad uutes õpilasfirmades.