Ajujaht 2017 TÜG-s

Tabasalu Ühisgümnaasiumis toimub äriideede konkurss koostöös ETV saatega "Ajujaht".

Konkursi käivitajaks sai asjaolu, et Harku vald otsustas toetada konkursi „Ajujaht" ning koolil avanes võimalus kutsuda selle formaadi tegijaid kooli eelnevaid ajujahi ideid tutvustama. Sellel kohtumisel innustati õpilasi osalema koolisisesel äriideede konkursil.

Konkurss parimale äriideele toimub kahes voorus kahes vanuseastmes. 1. vooru tulemused avalikustatakse 1. detsembril kooli kodulehel ja FB.

1.vooru võitjad:

7.-9. klass

Savitsch, Tingas

Piht, Pööra

Vellamäe, Ilves, Tammoja

Paloson, kask, Gribulis, Sooäär

Agu, Urbala, Rannapalu

Kubi, Mandre, Jüriska

Eidisk, Ilisson, Mihkelson, Teder, Savolainen

Ambros, Mardim, Pullisaar, Hallap

Härm, Mutle, Kaaret, Taberland

Kalda, Kingsepp, Savitsch, Koppel

Peensalu, Kornet, Jaanson

Pajumaa, Nehari, Roots

Veermäe, Kullerkupp

Gümnaasium

Teise vooru pääsesid kõik esitatud tööd.

Teises voorus peavad õpilased valmistama oma toote prototüübi ning mõtlema, kuidas seda žüriile tutvustada.

Kõik 2.vooru võitjad saavad tulla 8. detsembril koolitusele Rocca al Mare bowlingusse, kus oma ala spetsialistid valmistavad ja toetavad õpilasi finaalesinemiseks. Tegevused toimuvad järgnevalt:

10.00-14.00 koolitus

14.00-15.30 meeskonnamängud ja kerge amps.

Koolituse viib läbi kooli ettevõtlusmeeskond ja MTÜ TÜG Arenduskoda.

Parimad ajujahi ideed ja prototüübid valitakse finaalis, mis toimub 11. detsembril 12.00-14.30. Žüriisse kuuluvad nii kooli kui ka lapsevanemate ning õpilaste esindajad.

VIDEO: Direktori ja HK esimehe 2016/2017 õppeaastat kokkuvõtvad sõnavõtud lastevanemate üldkoosolekul